מבחינתי הצילום הוא לא רק “להוציא תמונות יפות” – הוא ראיון ויזואלי שלך ושל העומק שבך.
הצילום האמנותי מאפשר לנו לשחרר את הדמיון, לראות בעצמך שוב את הצבעים שדהו עם השנים, להתבונן בראי דרך עיניים אחרות שיעזרו לך לגלות את עצמך מחדש.

אם רצית להצטלם אבל חיפשת משהו מיוחד –
זה המקום הנכון עבורך.
לחצי כאן לשליחת הודעה ואחזור אלייך עם כל הפרטים


איזה סוגי צילומים אפשר לעשות?

זה לא סתם עוד סשן צילום. יש כאלו שיקחו את זה למקום של יצירת תמונות יפות – אמנות נטו, ויש כאלו שיקחו את זה למקום של פוטותרפיה, הבעת תחושות פנימיות, עבודה עצמית על תהליך אישי שאת עוברת עם עצמך, התמודדות עם משהו שאת רוצה להגיד אבל לא מוצאת את המילים עבורו. זה מתאים לכולן, כל אחת מהסיבות שלה.

* צילומי “אישיות/נשיות” – צילום שמשלב צילומים נוספים שמוצגות עלייך. בשיחה מקדימה נבין יחד מה תרצי לבטא בצילומים ובזמן הצילום עצמו אקרין עלייך תמונות וטקסטורות כדי להפוך אותך ליצירת אמנות משל עצמך.
מומלץ כחוויה אישית עמוקה.

* צילומי “התבוננות”דיאלוג ויזואלי שבו נתמקד בחלק אחר בגוף בכל פעם, למצוא כל  קימור, כל קמט, כל צלקת – צילום של קבלה עצמית דרך עיניים שמוצאות יופי בכל חלק בך.

* צילומי “אור על עור” – ציור גוף אינטואיטיבי בצבעי נאון, בתאורת אולטרהסגול, לפי קוים מנחים מעולם הפוטותרפיה. את מציירת על עצמך (או בן/בת זוג), ברקע מוזיקה שבטית עוצמתית ואת הופכת ליצירת אמנות משל עצמך. מומלץ ביותר לזוגות כמתנה ליום נישואין, מסיבת רווקות, מתנה לחברה או פשוט לעצמך , כי מגיע לך!

מה את מקבלת?

* כל סשן (גם האמנותיים), יתחילו בצילומי פורטרט קלאסיים (חיוך למצלמה, פשוט צילום יפה, כזה שתוכלי להשתמש בו אחכ לתמונת פרופיל)
* משך הצילום – בדרך כלל 2-3 שעות.
* את מקבלת תמיד את כל התמונות אלייך כאשר חלק מהתמונות גם ערוכות. בסשן ממוצע מקבלים בסביבות 100 תמונות.
* הנחיה בצילום. אחד המשפטים הנפוצים הוא “אני לא יודעת להצטלם”. בשביל זה אני כאן – לעזור לך לדייק את התנועות והמבטים שלך לתמונות מוצלחות.

שאלות נפוצות

כמה עולים צילומים כאלה? המחיר לסשן ממוצע הוא בין 900 ל 1600 שח (תלוי בסוג הצילום ובמיקום בארץ).

זה ציור גוף? בתמונות עם האור/עור הסגול – זה אכן צבעי גוף. בשאר זה מקרן שמקרין עלייך תמונה ממש בזמן הצילום או משחק עם תאורה.

מה לגבי עירום?  “צילום נשיות” לא חייב להיות חשוף. יש מי שיבחרו להצטלם עם בגדים ויש מי שיבחרו להצטלם בעירום חלקי או מלא – רק את קובעת מה עובד לך וכמה את רוצה לבחון את הגבולות של עצמך וזה יכול להיות באותו רגע. בכל אחד מהסשנים אפשר לצלם בלבוש חשוף, בעירום מרומז או בעירום מלא, ויש עירום עבור אסתטיקה ויש עירום עבור צילום אירוטי – הכל אפשרי והכל נקבע על ידייך בלבד, אין חוקים.
כמובן שאפשרי להגיע עם מלווה שנעים לך איתו/ה בכל סוג צילום.

מה עם גברים?  למרות שהניסוח של העמוד מותאם לנשים מטעמים שיווקיים, אני מצלם גם גברים (גם בעירום), וגם צילום של רגעים אינטימיים/ארוטיים

אפשר להצטלם בזוג? אפשר ורצוי להצטלם גם בזוג.

איך אני מקבלת את התמונות? מה אתה עושה עם זה אח”כ?  אני לא מפרסם שום תמונה מסשנים ללא אישור מפורש מהמצולמת. התמונות שמורות בשרת מוגן היטב עד שאת מאשרת לי שיש לך גיבוי (ואני אעזור לך עם זה) ולאחר מכן נמחקות או נשמרות לגיבוי באופן מוצפן. אפשר ומומלץ להגיע לצילומים בליווי חבר/חברה/בנבתזוג או כל מי שמרגיש לך שתרצי שיהיה איתך. הצילומים יתקיימו אצלך בבית עם סטודיו מקצועי נייד או בסטודיו. בבית יש יתרון של נוחות ובטחון – השטח שלך, וגם אפשר לשלב ריהוט שקיים בבית.

אם קראת עד לפה ועדיין לא בטוחה – התקשרי אלי עכשיו ואעזור לך לעשות סדר בדברים