לפרטים והזמנות חייגו 
050-6333880
אפשר גם ווצאפ בלחיצה כאן  

לפרטים והזמנות חייגו 
050-6333880
אפשר גם ווצאפ בלחיצה כאן  

המטרה בצילומי תדמית ואוירה בקליניקות למיניהן, היא לשכנע את הלקוחות הצופים בתמונה שזה המקום הנכון עבורם – מבחינת מקצועיות, שירותיות ואמינות – הערכים שאתם כבעלי מקצוע רוצים להזכר בזכותם.

צילום תדמית בעולם הרפואה והטיפול חייב להתבצע אצלכם בקליניקה כדי שיהיה רקע לצילום ולכן אני מגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש ויחד אתכם, יוצר צילומים מדוייקים עבורכם ולמסר שלכם.

כשאני מצלם – אני מחפש את הניצוץ בעיניים. בצילומים איתי – נוצר חיבור ביניכם לבין מי שצופה בתמונות כי כשמישהו נינוח – קולטים את זה. כשאני מצלם בן אדם – אני קודם כל מקשיב לו. אני מנסה להבין מי עומד מולי. אני מברר מה חשוב לאותו מצולם להעביר. האלטרנטיבה היא מבט אטום או חיוך מזויף וזה הרי לא משהו שאתם רוצים להראות בפרסום שלכם. מהניסיון שלי אני יודע שזה משהו שקשה לרוב האנשים, ואני עוזר להם ומנחה אותם להגיע למקום הזה מנטלית. כלי המשחק פה הם סבלנות, הקשבה ותקשורת.

כמה זה עולה? המחיר תלוי בכמה גורמים. כמה תמונות מעובדות אתם רוצים? כמה סטים של לבוש רוצים לצלם, כמה אנשים מצטלמים במסגרת יום הצילום, האם מצלמים גם תמונות אוירה עם אנשים או בלי אנשים, האם צריך ליווי של מאפרת או סטייליסטית? האם מצלמים את עיצוב הפנים במשרד?  האם זה כולל סרטון קצר או רק סטילס? כל בחירה משנה את זמן הצילום וזמן העריכה שמעבר לצילומים. המחירים הם בין 900 ל 2000 ש”ח לפני מעמ בדרך כלל, ורצוי ליצור איתי קשר כדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת והוגנת לכם שתתן את הערך הטוב ביותר. התקשרו עכשיו לכל שאלה, להתייעצות ללא התחייבות!

שלחו לי הודעה!