צילומי נשיות והעצמה נשית

כמה פעמים רצית שמישהו באמת יראה *אותך*? בלי שיפוטיות, בלי הערות, בלי מסיכות – לתת לעצמך להיות חופשיה.
הצילומים האלה מאפשרים לך לראות בעצמך שוב את הצבעים שדהו עם השנים, להתבונן בראי דרך עיניים אחרות שיעזרו לך לגלות את עצמך מחדש.

אם רצית להצטלם אבל חיפשת משהו מיוחד –
זה המקום הנכון עבורך.
לחצי כאן לשליחת whatsapp ואחזור אלייך עם כל הפרטים

איזה סוגי צילומים אפשר לעשות?

זה לא סתם עוד סשן צילום. יש כאלו שיקחו את זה למקום של יצירת תמונות יפות – אמנות נטו, ויש כאלו שיקחו את זה למקום של פוטותרפיה, הבעת תחושות פנימיות, עבודה עצמית על תהליך אישי שאת עוברת עם עצמך, התמודדות עם משהו שאת רוצה להגיד אבל לא מוצאת את המילים עבורו. זה מתאים לכולן, כל אחת מהסיבות שלה.

* צילומי “אישיות/נשיות” – צילום שמשלב צילומים או טקסטים נוספים שמוצגים עלייך. בשיחה מקדימה נבין יחד מה תרצי לבטא בצילומים ובזמן הצילום עצמו אקרין עלייך תמונות וטקסטורות כדי להפוך אותך ליצירת אמנות משל עצמך. מומלץ כחוויה אישית עמוקה.

* צילומי “התבוננות פנימה והחוצה” / צילומי עירום אמנותי / צילום בודואר – דיאלוג ויזואלי שבו נתמקד בגוף שלך, בקימורים, בקמטים, בצלקות – צילום של קבלה עצמית דרך עיניים שמוצאות יופי בכל חלק בך.
 

* “ארבעת האלמנטים” (צילום בטבע) – צילום מתוך חיבור אמיתי לטבע ולא רק בתור “רקע”, הבעה עצמית, להתחבר לארבעת האלמנטים ולהצטלם עם כל החושים מופעלים.

* “זוהרת!” – להתחבר גם לחוש המישוש, להמרח עירומה בצבעי גוף וצבעי אולטרהסגול. סשן חווייתי במיוחד.

 
 

כמה זה עולה?

 800 שח – 2 שעות צילום , ללא עריכה.
לא ניתן לשלב מקרן/צבעי גוף בחבילה זו. מתאים יותר לצילומים בטבע וצילומי עירום קלאסיים

 1200 שח – 
3 שעות צילום , עד 50 תמונות ערוכות (וכל שאר התמונות ללא עריכה)

 1500 שח – 4 שעות צילום , עד 100 תמונות ערוכות (וכל שאר התמונות ללא עריכה)

לצילומים מחוץ למרכז יש תוספת מחיר סימלית בהתאם למרחק.


מה מקבלים? 

מקבלים תמונות דיגיטליות בפורמט JPG באיכות גבוהה ואפשר כמובן גם להדפיס מהן הגדלה (בתוספת תשלום דרכי, או גם בלי קשר אלי) 

איפה מצלמים? 

הצילומים יהיו אצלך בבית (עם סטודיו שאקים אצלך) או בטבע  (אני מגיע לכל הארץ, בכל שעה).

אם אי אפשר, ניתן לשכור לופט/סטודיו/airbnb/חדר (תוספת של 400 שח בדר”כ) .

 
 שאלות נפוצות

מה לגבי עירום?  “צילום נשיות” לא חייב להיות חשוף. יש מי שיבחרו להצטלם עם בגדים ויש מי שיבחרו להצטלם בעירום חלקי או מלא – רק את קובעת מה עובד לך וכמה את רוצה לבחון את הגבולות של עצמך וזה יכול להיות באותו רגע. בכל אחד מהסשנים אפשר לצלם בלבוש חשוף, בעירום מרומז או בעירום מלא, ויש עירום עבור אסתטיקה ויש עירום עבור צילום אירוטיהכל אפשרי והכל נקבע על ידייך בלבד, אין חוקים.

כמובן שאפשרי להגיע עם מלווה שנעים לך איתו/ה בכל סוג צילום.

מה עם גברים?  למרות שהניסוח של העמוד מותאם לנשים מטעמים שיווקיים, אני מצלם גם גברים (גם בעירום), וגם צילום זוגות אינטימי

איך אני מקבלת את התמונות? מה אתה עושה עם זה אח”כ?  אני לא מפרסם שום תמונה מסשנים ללא אישור מפורש מהמצולמת. התמונות שמורות בשרת מוגן היטב עד שאת מאשרת לי שיש לך גיבוי (ואני אעזור לך עם זה) ולאחר מכן נמחקות או נשמרות לגיבוי באופן מוצפן. אפשר ומומלץ להגיע לצילומים בליווי חבר/חברה/בנבתזוג או כל מי שמרגיש לך שתרצי שיהיה איתך. הצילומים יתקיימו אצלך בבית עם סטודיו מקצועי נייד או בסטודיו. בבית יש יתרון של נוחות ובטחון – השטח שלך, וגם אפשר לשלב ריהוט שקיים בבית (ספה/מיטה/מרפסת וכו’).

 

 

 

 

אם קראת עד לפה ועדיין לא בטוחה בואי נדבר ונתלבט יחד

 

 

 

שלחו לי הודעה!