כשאני מצלם בן אדם – אני קודם כל מקשיב לו.
אני מנסה להבין מי עומד מולי.
אני מברר מה חשוב לאותו מצולם להעביר. 

האלטרנטיבה היא מבט אטום או חיוך מזויף וזה הרי לא משהו שאתם רוצים להראות בפרסום שלכם.
מהניסיון שלי אני יודע שזה משהו שקשה לרוב האנשים, ואני עוזר להם ומנחה אותם להגיע למקום הזה מנטלית. כלי המשחק פה הם סבלנות, הקשבה ותקשורת.

 

המטרה בצילום תדמית, פורטרט עסקי או דיוקן סביבתי, או כל אחד מהרבה שמות אחרים שמתארים אותו דבר בדיוק  – היא להראות אתכם לעולם בצורה הטובה ביותר, באופן כזה שהצופה יבין מהתמונה מה אתם עושים ורצוי שגם ישתכנע שכדאי לו לדבר אתכם – להנגיש אתכם לקהל שלכם.

לכל עסק יש אופן אחר שבו הוא רוצה להציג את עצמו  – החל מבחירת הלוקיישן לצילום – במשרד, בחדר הישיבות או אולי בכלל במקום אחר שמזוהה עם תחום העיסוק וישדר מסר ברור יותר ממשרד עם קירות לבנים, הלבוש בצילום ואפילו ההבעה שתתאים למסר שאתם רוצים להעביר בצילום. אותנטיות היא שם המשחק ואם תקנו תמונות סטוק זה יראה זר – גם בגלל שלרוב אלה תמונות מתרבות שונה שלא משדרת “ישראליות” וגם בגלל שזה לא אתם בסופו של דבר.

 

 

 

אז איך זה עובד?
אני  מגיע לבית העסק ומקים שם סטודיו נייד במידת הצורך, תאורה מקצועית שתאפשר לי למקם אותה בצורה הטובה ביותר עבורכם, מלווה במאפרת מקצועית (מומלץ מאוד אך לא חובה), ולא פחות חשוב – הידע איך לתת לכם להרגיש בנוח מול המצלמה אפילו אם אתם לא רגילים או לא אוהבים להצטלם. 

כמה זה עולה?
המחיר תלוי בכמה גורמים. כמה תמונות מעובדות אתם רוצים? כמה סטים של לבוש רוצים לצלם, כמה לוקיישנים (חדר ישיבות/משרד/רקע אפור/רקע לבן), כמה אנשים מצטלמים במסגרת יום הצילום, האם מצלמים גם תמונות אוירה עם אנשים או בלי אנשים, האם צריך ליווי של מאפרת או סטייליסטית? האם מצלמים את עיצוב הפנים במשרד?  כל בחירה משנה את זמן הצילום וזמן העיבוד.
רצוי ליצור איתי קשר כדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת והוגנת לכם שתתן את הערך הטוב ביותר.
התקשרו עכשיו לכל שאלה, להתייעצות ללא התחייבות! 

שלחו לי הודעה!